Time Now Live logoTime Now Live

Vatican City

Vatican City saat kaç

10:17:47am

Monday, 24 August 2026

Gün doğumu 06:26Gün batımı 07:59Saat dilimi UTC +2

Saat dilimi

Europe/Vatican

UTC farkı

UTC +2

Yaz saati

Şu anda uygulanıyor

Nüfus

829

Gün doğumu

06:26

Gün batımı

07:59

Gün uzunluğu

13h 34m

Koordinatlar

41.90, 12.45

Advertisement — 728 x 90

Vatican City ile saat farkı

Hours ahead (right) or behind (left) Vatican City right now.

Los Angeles
−9h
New York
−6h
São Paulo
−5h
London
−1h
Paris
same time
Istanbul
+1h
Dubai
+2h
Mumbai
+3h 30m
Beijing
+6h
Tokyo
+7h
Sydney
+8h

Haritada Vatican City

Advertisement

Vatican City saati hakkında

Bugün güneş 06:26'de doğuyor, 07:59'de batıyor; toplam 13h 34m gün ışığı. Hesap şehrin koordinatlarına (41.90, 12.45) dayanıyor. Vatican City'de 09:00–17:00 mesaisi UTC'de 07:00–15:00 aralığına denk gelir.

Vatican City Europe/Vatican saat dilimini kullanıyor ve şu anda UTC'ye göre UTC +2. Bu sayfadaki saat cihazınızdan değil sunucumuzdan alınır, bu yüzden saniyesi bile şaşmaz.

Vatican City şu anda yaz saati uygulamasında. Bir sonraki saat değişimi 25 Ekim 2026.

Vatican City saati hakkında sık sorulan sorular

Vatican City şu anda saat kaç?
Saat dilimi: Europe/Vatican · UTC farkı: UTC +2
Vatican City hangi saat diliminde?
Europe/Vatican (UTC +2)
Vatican City yaz saati uygulaması var mı?
Şu anda uygulanıyor

Vatican City ülkesinde 2 yer

Aynı ülkedeki diğer şehirler, nüfusa göre ölçeklendi.